Carla Kompany komt met prachtige boodschap voor manlief
Het zit Vincent Kompany niet mee. De verdediger van Manchester City raakte gisteren alweer na 11 minuten geblesseerd in het duel met Newcastle United en de vooruitzichten zijn niet best. Carla Kompany, de vrouw van Vince, kwam met een troostende boodschap.
“Dit breekt mijn hart, want ik weet hoe hard hij werkt en hoeveel hij er voor leeft. Hij is zo gefocusd en hij zal niet stoppen met vechten, en hij zal de jngens blijven stijnen. Komaan City!”
This breaks my heart because I know how hard he works and how much he lives for it. But he is so focussed he will not stop fighting, and won’t stop supporting the boys. COME ON CITY!!!
https://t.co/xjjmBtEVJR
— Carla Kompany (@Carla_Kompany) 27 december 2017
Het bericht Carla Kompany komt met prachtige boodschap voor manlief verscheen eerst op Voetbal4u.be.