BREAKING: ‘Belgische rivaal wil Lazar Markovic afsnoepen van Anderlecht’
RSC Anderlecht probeert al een geruime tijd Lazar Markovic voor nog een seizoen te huren van Liverpool maar de onderhandelingen gaan moeizaam. Nu heeft ook een andere Belgische club de vleugelspeler in het vizier.
Markovic maakt momenteel de voorbereiding mee bij Liverpool, waar hij geen slechte indruk achterlaat. Desondanks moet hij de club nog verlaten, liefst met een definitieve transfer want volgend jaar is Markovic einde contract. Volgens het Portugese O Jogo zou de transferprijs zes miljoen euro bedragen.
Maar het meest verrassende nieuws komt van Sky Sports. Het Britse medium weet dat niet alleen Olympiakos maar ook Standard onderhandelt met Liverpool over Markovic. Wellicht zal het ook over een uitleenbeurt gaan en niet over een definitieve transfer.
Het bericht BREAKING: ‘Belgische rivaal wil Lazar Markovic afsnoepen van Anderlecht’ verscheen eerst op Voetbal4u.be.