‘AC Milan stuurt Alexis Saelemaekers terug naar Anderlecht’
Afgelopen zomer betaalde AC Milan maar liefst 3,5 miljoen euro aan Anderlecht voor de huur van Alexis Saelemaekers. Het was de bedoeling dat ze de optie tot koop die ze tevens hadden bedongen aan het eind van het seizoen zouden gaan lichten. Maar dit zijn ze nu niet van plan.
La Gazetta dello Sport weet dat AC Milan, dat het financieel al niet breed heeft, de jonge Belg gaat terugsturen naar RSCA. Zo lijkt Michael Verschueren een gouden zet te hebben gedaan door de talentvolle flankspeler enkele maanden uit te lenen. Het was vooral Zvonomir Boban die het nodige talent zag bij de speler, maar hij werd onlangs ontslagen.
Anderlecht ziet hierdoor wel 4 miljoen euro als sneeuw voor de zon verdwijnen, maar Saelemaekers kan mogelijk als vervanger voor de wellicht vertrekkende Nacer Chadli gaan dienen. Een andere optie is dat RSCA een andere club vindt die van plan is een miljoenenbod te doen op Saelemaekers.
Het bericht ‘AC Milan stuurt Alexis Saelemaekers terug naar Anderlecht’ verscheen eerst op Voetbal4U.BE.