Standard Luik RSS

Dagelijks al het Standard Luik nieuws voor jou verzameld!

‘Kookpunt lonkt in Santiago Gimenez-transfer’

Milan wil zich deze transferperiode nog altijd gaan versterken met Santiago Gimenez. Volgens het Italiaanse medium ‘La Gazzetta dello Sport‘ kunnen de Rotterdammers dan ook op korte termijn een sterk verbeterde aanbieding verwachten.

Het medium meldt dat het tweede bod rond de dertig miljoen euro zou liggen, maar CalcioMercato stelt dat het bod zelfs tussen de 35 en 40 miljoen ligt. Het eerste bod werd direct naar de prullenbak verwezen. In ieder geval zou Milan direct na de eigen Champions League-wedstrijd tegen Dinamo Zagbreb een vernieuwd bod bij Feyenoord uit willen brengen.

Feyenoord heeft dan 48 uur de tijd om een beslissing te nemen. Mochten de Rotterdammers akkoord gaan, dan hoopt Milan de deal voor de derby tegen Internazionale af te ronden. Die staat voor komende zondag op het programma. Feyenoord lijkt echter niet zomaar van plan om mee te werken aan een vertrek van Giménez.

Feyenoord gaat alleen voor goud

De spits lijkt alleen voor de absolute hoofdprijs te mogen vertrekken uit Rotterdam, al houd men de aanvaller liever tot de zomer aan boord. Milan hoopt Feyenoord door middel van bonussen bovenop de transfersom alsnog te kunnen overtuigen om Giménez te laten gaan. Milan kan zich bij winst op Zagreb verzekeren van een plek bij de beste acht in de competitiefase van de Champions League. Ongeacht het resultaat wil de Rossoneri Giménez ophalen uit Rotterdam. De komende 48 uur lijken dan ook cruciaal voor het eventueel laten slagen van de transfer.

Het bericht ‘Kookpunt lonkt in Santiago Gimenez-transfer’ verscheen eerst op Voetbalvisie.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *